Par sezonas noslēgumu, izlaidumu, Gada balvu un vasaru!

10.jūnija pasākuma scenārijs (īsā versija)
17:45 izlaiduma cilvēki pulcējas ārā teltī (Ūnijas 8, k-6), parakstās žurnālā.
18:05 Dejas priekšnesums pie telts ar skatu pret kalnu
18:10 Fanfari - Gada balva
Fotogrāfs katru kas saņem nofotogrāfē tanī mirklī
18:30 Latvijas himna - sākas izlaidums
17 diplomu saņēmēji tiek fotogrāfēti tanī mirklī, kad saņem diplomu kopā ar to, kas dod un viens pats.
18:50 viss beidzies!
vecāki aiz izlaiduma robežas var sveikt savas atvases, fotogrāfēties
būs fotostends!

08.06.2021.
Nominanti Gada Balvai 2020./2021.:
Daniils Čerņiševs ( Breiks)
Paula Kacēviča (VDS juniori),
Marika Ceplīte (VDS juniori),
Estere Alma Dzērve (VDS adulti),
Šarlote Ozoliņa (VDS childreni),
Katrīna Muižniece (Ju23),
Terēze Patrīcija Ķestere (Aj34),
Līva Verkeviča (Breiks),
Sanda Dzelmane (SG)
Nominantiem jāierodas uz Gada balvas ceremoniju!

Veizāna deju skolā mācību sezona noslēdzas 28.maijā ar liecību izsniegšanu pēdējā nodarbībā.

Jūnijā līdz Jāņu nedēļai plānojas 4 atvērtās deju nodarbības tiem, kas vēlas vēl dejot un uzturēt sevi formā - bez atzīmēm, bez vērtējumiem, vienkārši izdejoties.
Būs iespēja izvēlēties ko un pie kuriem treneriem dejot, par to informēs katra kolektīva vadītājs savu deju grupu bērnu un vecāku čatos.

Maksa par šīm nodarbībām ir 30 EUR par ko tiks sūtīti rēķini tiem, kas to vēlēsies.

Iespējams, ka līdzīgs 4 atvērto nodarbību piedāvājums būs arī jūlijā līdz nometnei.
Iespējams, ka jūlijā būs 1 treniņš un 1 filmēšana priekš e-dziesmusvētku mūsdienu deju e-koncerta, ja valdība un pašvaldība par to vienosies!
Augustā deju nodarbības neplānojas vispār! Atpūšamies.

IZLAIDUMS UN GADA BALVA 2021. būs!

Svinīgā Gada balvas pasniegšana un diplomu pasniegšana notiks 10.jūnijā pulksten 18:00 ārā - VEF kvartāla promenādē (Ūnijas 8 starp k7 un k6).
Izlaidums šogad ir vienai 17 audzēkņu grupai.
Gada balvas tiks pasniegtas mazāk, bet 5 nominācijas būs!

Izlaidumā piedalās tikai izlaiduma grupas 17 audzēkņi un pasniedzēji.
Izglītības iestādei būs jānodrošina, ka skolēnu pavadošās personas pasākuma norises vietā ievēro epidemioloģiskās drošības pasākumus, tai skaitā distancēšanās prasības. Par šo sekos vēl papildus informācija, bet vecāki paši personīgi atbild par šo noteikumu ievērošanu ārā publiskās vietās.
Pasākuma dalībniekiem būs jālieto mutes un deguna aizsegi, ja nav iespējams ievērot divu metru distanci.

• Autorizējies lai komentētu