Es esmu PELĒKAIS

Imanta Ziedoņa Pelēkā pasaka motīviem iedvesmots dejas uzvedums "Es esmu Pelēkais"

Programmiņu var lejuplādēt spiežot šeit.

2023.gada 20.novembrī - Valsts svētku brīvdienā, 12:00 un 14:00
Veizāna deju skolas koncertu zālē K3, Ūnijas ielā 8, korpuss 3, 3.stāvā.
Ir pieejamas arī Europark autostāvvieta dziļāk pagalmā pie 5. korpusa 1,50 eur/stunda vai 3,75 eur visa diena līdz 18:00

Dejas uzvedums ”Es esmu Pelēkais”, pēc Imanta Ziedoņa „Pelēkā pasaka” motīviem, kur tikai uz latviešu izpildītāju muzikas tiks izdejots par ikdienišķo un to ko neievērojam, nenovērtējam... skrienot pēc košā un krāsainā.

Dejas uzvedumā 10 oriģinālhoreogrāfijas izpildīs 26 dejotāji – deju skolas absolventi un vecākās grupas audzēkņi.

Horeogrāfi: Edmunds Veizāns, Dārta Ģīle, Baiba Iekļava, Anastasiya Jasvina, Dāgs Zvirgzdiņš, Maija Tjurjapina, Aleksandrs Snickers, Normunds Purvinskis.

Uzveduma ilgums – 45 minūtes

Dejas uzveduma režisorisko koncepciju veidoja: Edmunds Veizāns un Austra Neimane.

Gaismu dizains – Dāvis Dansons Deņisovs

Muzika tikai latviešu izpildītāji: "Melo-M", "Auļi", "Ave Sol", "Mista Zivs", "Viņa", Marta Ritova.

Dejas uzvedumā izmantotas dažādas mūsdienu deju tehnikas: hip-hop,breakdance, house, voguing un laikmetīgā deja.

Biļetes 15 eur, "Biļešu serviss" kasēs.

• Autorizējies lai komentētu