Vecāku un dejotāju zināšanai. Rīgā.

 Paldies, ka atbalstāt talantu attīstību un brīvā laika lietderīgu pavadīšanu tieši Veizāna deju skolā, kas ir  Valsts AKREDITĒTA (atzīta) izglītības iestāde. Tas nozīmē, ka sekmīgie audzēkņi pēc 2033 stundu (5~6 gadi) programmas apgūšanas saņems Valsts diplomu par pamata izglītību dejā – specializācija mūsdienu dejā - hip-hop kultūras deju stili. Šoruden uzsākam savu 28. sezonu un, lai labāk zinātu, kas notiek kolektīvā un veicinātu sadarbību, šeit ir informācija, kas būtu jāzina jaunajiem dejotājiem kā arī vecākiem.

           Deju nodarbībām nepieciešamais: 
Tīri maiņas apavi – ērtas botas, krekliņš, treniņbikses - ērtas, vieglas, (ne džinsi), pieguļošs apģērbs meitenēm klasikai. Savākti mati meitenēm, matu sprādzes, matu gumijas (bez lielajiem auskariem). Breika nodarbībām bikses ko var bieži mazgāt, elastīgās saites. Veselības tests - no 2.kursa hip-hopa un no 1.kursa breika dejotājiem. Studijā ir arī dušas ar karsto ūdeni gan zēniem, gan meitenēm.

           Deju pasākumiem Latvijā:
Dalības maksa parasti 5.- līdz 25.- EUR festivālos un konkursos, autobusa izdevumi: 10,- līdz 20,- EUR pa Latviju atkarībā no pilsētas un attāluma. Uzstāšanās tērpiem naudiņa jākrāj laicīgi - viens tērpa komplekts 30,- līdz 50.-EUR.

Organizatoriskie izdevumi – 2 līdz 5 EUR, tā ir naudiņa no kuras tiek apmaksāti pasniedzēji, kas brauc līdzi dejotājiem un pavada ar šiem bērniem visu pasākuma laiku - sešas, 12 vai ja vajag 48 stundas - autobusā, uz skatuves, pirms uzstāšanās, pēc uzstāšanās. Šie izdevumi netiek segti no ikmēneša maksājumiem par studiju.

Deju pasākumiem ārpus Latvijas: 
Pase - (derīguma termiņš vismaz 3 mēneši no izbraukšanas dienas)

Savstarpējai kominikācijai un informācijas apmaiņai: 
Vecākiem jāpieslēdzas savas deju grupas vecāku čatam WhatsApp vai FaceBook masengers, ko izveido grupas vadītājs. Tur tiek nodota visa aktuālākā informācijas par deju skolas dzīvi.

Formalitātes un rēķini: 
Vecāki raksta iesniegumu par bērna uzņemšanu. Deju skola slēdz līgumu ar vecākiem par mācīšanos izglītības iestādē. Katra mēneša sākumā uz e-pastu tiek nosūtīts rēķins par tekošo deju apmācības mēnesi, kas jāapmaksā 10 dienu laikā, saskaņā ar noslēgto līgumu.

Noteikumi par Maksāšanas kārtību par nodarbībām ir šeit: 

Informācija no VID par nodarbību maksas daļēju atgūšanu caur IIN atmaksu (iedzīvotāju ienākuma nodokli) 

Gribu vērst uzmanību, ka - t
ikai sistemātiski un regulāri treniņi noved pie attīstības un panākumiem. Lai sasniegtu maksimālu efektu veicināsim to kopīgi - pasniedzēji un vecāki, kad bērniem pietrūkst gribas spēks un motivācija.

Par mūsu audzēkņu panākumiem spilgti liecina augstie rezultāti iepriekšējās sezonās:
Par Latvijas Hip-hop čempioniem  bērnu grupās esam kļuvuši 2005. un 2008.gadā. Juniori ir 6 kārtējie Latvijas čempioni: 2005.,2006.,2007.,2008.,2009.,2010.g. Jaunieši 2006.,2012.,2013.g. čempioni un Eiropas čempionāta finālisti, bet vecāku grupa 2009.g. Eiropas čempionāta finālisti. Piedalījāmies Dziesmu un deju svētkos 1998.,2000.,2005.,2010., 2015.g.

Attīstību motivējošs faktors bērniem ir iespēja uzstāties!

Iespēju robežās atbalstiet savu bērnu līdzdalību VDS izvēlētajos pasākumos:
·     pirmkārt - speciāli organizētajās meistarklasēs ar aicinātajiem viespasniedzējiem, lekcijas par hip-hop vēsturi, 
·     otrkārt - kopmēģinājumus pirms atbildīgajiem pasākumiem,
·     treškārt - pasākumus kur piedalās VISA grupa – viens kolektīvs,
·    ceturtkārt - duets kurā dejo 2 partneri, un ja viens nepiedalās, tad otram arī šis pasākums izpaliek (iepazīstiet sava bērna dueta partnera vecākus),
·     un tad tikai individuālie solo deju priekšnesumi,
·   Dejotāja attīstībai mācību gadā vismaz 1 reizi mēnesī notiek deju pasākumi ārpus Rīgas, kur jāpiedalās visai grupai.

Nostāja par mācīšanos vispārizglītojošā skolā:

Viennozīmīgi pirmkārt ir un būs mācības vispārējās izglītības skolā, tad dejošana un viss pārējais. Tāpēc deju pasākumus mācību stundu laikā cenšamies apmeklēt tikai īpašos gadījumos. Ja bērnam ir sarežģījumi ar motivāciju mācīties vai pasliktinās sekmes lielās slodzes dēļ, lūdzu informējiet mūs par to. Nodarbību aizliegšana slikto sekmju dēļ – nav pedagoģiski pareizākais lēmums, ir citi veidi. Mēģināsim atrast individuāli veidu kā to risināt.

 

Cerot uz turpmāku un ciešāku sadarbību,

Veizāna deju skolas direktors                                                                                Edmunds Veizāns