fbpx

Valentīndiena @VDS 16.02.

16.02 - 16.02 17:00

Valentīndienas tusiņš "Pink edition" 16.februārī @VDS k3
Starts17:00 (durvis vaļā no 16:00)
Finish 20:30

Valentīn dienas paredzētās un iespējamās atrakcijas:

  • Tinder spēle
  • bildināšana (gredzeni, aproces)
  • aklā randiņa stūris
  • viktorīna par un ap dejuskolu, valentīndienu
  • izkustēšanās ar organizētājiem (Loreta, Nikola, Estere, Nellija, Vanesa, Alise)
  • ⁠mazā gudrības spēle

    P.S. organizētāji rezervē tiesības laika ierobežojuma dēļ neizspēlētās atrakcijas saglabāt un šīs idejas realizēt nākošajos pasākumos.

Svarīgi zināt:

- līdzīgs dreskods - extra rozā
- būs foto siena
- ⁠cienastiņš - katrs ņem līdzi groziņu kopgaldam

- Ieejas maksa 10 eur (pie ieejas)
- DJ`s - Funky DJ Elegant
- var vest draugus, paziņas, klasesbiedrus, sirdsāķīšus neierobežotā daudzumā.Vecākiem, kas jautā "vai treniņa vietā būs atkal tusiņš"!:
jā, būs cita veida nodarbība, citā formā, ar tematiku, tērpiem, citā atmosfērā, ilgāk kā parasts treniņš, ar ļoti daudz dejām:
individuālām, kolektīvām, ar publiku, DJu un nonstopā…

Hip-hops ir sociālā deja, "party dance", kur īstenība izpaužas nepiespiesti dejojot, improvizējot jebkurā mūzikā un to nevar iemācīties tikai treniņu zālē vai sacensībās, tāpēc šāda treniņu forma ir nepieciešama un regulāri.
Pirmajos pasākumos izrādījās, ka bērni, kas pēc definīcijas ir dejotāji pasākumos "nemāk dejot", gaida, kad viņus izklaidēs un rādīs priekšā kustības, rakstīja vecākiem, ka "te nekas nenotiek un skan tikai mūzika"…
šogad jau ir progress un bērni sākuši pašorganizēties, dejot un justies labi pasākumā, tas arī ir mūsu mācību procesa mērķis, kāpēc rīkojam šādas formas treniņus - "pasākumus".
Un aicinu atbalstiet šadus kultūras pasākumus arī turpmāk, kā arī deju izrādes, koncertiņus vai meistarklases, kas tiek rīkotas mūsu bērniem, tad bērni pierod pie kultūras patērēšanas un kādreiz interesēsies arī par teātri, operu un lielo mākslu.
Nu tāds profesora Veizāna garāks topiks sanāca :-)

0 komentāri

Lasi vēl

Mūs atbalsta