Uzņemšana jaunajai sezonai

Pieteikties!

Visiem uzņemtajiem jaunajiem dejot gribētāji nodarbības sākas jau no 2.septembta!

Kas vēlas pieteikties un iestāties – aicināti iepriekš zvanīt un noskaidrot par vietu esamību un pēc tam ierasties uz nodarbībām jau treniņtērpā, pirmajā reizē vismaz 30 minūtes iepriekš, vēl septembra sākumā, kamēr ir brīvas vietiņas grupās.

Aktuāli 27., 28.augustā!
Uz uzņemšanu nākat pa otrām (baltajām) durvīm!
Centrālās ieejas durvis (oranžās) ir ciet, jo kaimiņiem vēl remonts!

Atrodamies:
Ūnijas ielā starp Ūnijas 6 un Ūnijas 12a (vannu fabrika) pagalmā pa KRESI
Google map atrašanās norāde: https://goo.gl/maps/v4bMP7CUz1eDNUxVA

Ienākot deju skolā ievērojam norādes par roku dezinfekciju un sekojiet norādījumiem par to kura grupa kurā zālē pulcējas!

Uzņemšana notiks atvērto durvju dienās 27. un 28. augustā no pulksten 16.00 līdz 19.00.
Izmēģināšanas nodarbība abas dienas 18.15 – 19.00 :
1) iesācējiem, kas vēlas pamēģināt padejot (Bē-5, Jū-5, Aj-5),
2) neiesācējiem, kas pretendē uz augstāku kursu – obligātā testa nodarbība

Pirmsskolas vecuma bērniem mini Kids un Kids grupās 28.augustā:
18.00 ierašanās – iejušanās deju skolā,
18.45-19.30 – padejošanas iespēja, lai saprastu uz kuru grupu.

Breika dejotājiem testa nodarbība – 27.augustā 18.45-19.30

Šogad iesācēju grupās bez konkursa mūsdienu – hip-hop deju apmācību programmās varam uzņemt pa 1 grupai katrā vecumā:

• bērniem no 7-9 g.v. grupa “Bē-5”, 1dienās un 3dienās no 14.30-16.00
  • junioriem no 10–12 g.v. grupa  “Jū-5”,  2dienās un 4dienās no 16.45-18.15
  • jauniešiem no 13-18 g.v. grupa “Aj-5” 2dienās un 4dienās no 18.30 – 20.00
  • breaking grupā – visi vecumi, 2dienās un 4dienās no 18.15 – 19,45
  •  pirmsskolnieku grupā: mini Kids 3-6 g.v. 1dienās un 3dienās 18.15-19.15 (nodarbībā iespējams, ka piedalās arī vecāks)
  •  Kids (sagatavošana arī breikam), pirmdienās un ceturtdienās 17.30-18.30
  • Grupa Adults 30+  trešdienās 19.15-20.15

Ar priekšzināšanām varam uzņemt: 2.,3.,4.,5. kursā bērnu, junioru un jauniešu grupās , kā arī profesionālā kursā pēc 12.klases

Visiem, kas pretendē uz grupām ar priekšzināšanām – jāpiedalās obligātā testa nodarbībā, pēc kuras, tad varēs noskaidrot kuram līmenim (kursam) un vecumam ir racionāli pievienoties.
Tiem kam ir priekšzināšanas pieteikuma anketā jānorāda dejošanas pieredze, studija kur dejots, cik ilgi, kādos deju stilos.
Uz testa nodarbību atvērto durvju dienās jāierodas pirms pulksten 18.15 ņemot līdzi treniņtērpu.

Atvērto durvju dienās paredzēts:

1. izmēģināt savus dejošanas spēkus un saprast: kā patīk/sanāk/iekļaujos
  2. nodot pieteikšanās iesniegumus, noslēgt apmācību uzsākšanas līgumus.
  3. saņemt papildus informāciju par mācību programmu, maksāšanas kārtību, nodarbību laikiem, treniņiem nepieciešamām  lietām,
  4. aprunāties ar direktoru, administratori un treneriem, ja vēl nav skaidrs pa stiliem, laikiem, slodzi vai kādi citi interesējoši jautājumi,
  5. uzzināt par attālinātām nodarbībām covid19 apstākļos.

Visi kas vēl vēlas iestāties deju skolā un vēlas ierasties uz atvērto durvju dienām, tiem jāaizpilda pieteikuma anketu zemāk spiežot pogu “pieteikties”

Pieteikties!

Papildus informācija!

Visām jaunuzņemtajām grupām nodarbības sāksies jau no 2.septembra.
Pirmajā skolas dienā – pirmajā septembrī – nedejojam! Tiekamies ar draugiem skolās.

Pirmskolas vecuma bērnus pirmo reizi var vest uz sev vēlamo nodarbību, bet OBLIGĀTI 30-40 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai iejustos vidē un pie citiem bērniem. Tie, kas pirmajā reizē atved bērnus vēlāk vai ar nokavēšanos – pirmajā reizē tikai iejūtas vidē, bet nodarbībai netiek pievienoti. (Izpētiet karti, mūs nav viegli atrast, ir autostāvvieta)
Tāpēc vecāki esiet atbildīgi šajā smalkajā-svarīgajā lietā, jo pirmsskolniekiem vajag adaptēties “jaunajā vidē” un tam vajag laiku.

Pirmajā mācību gadā iesācējiem treniņu slodze ir 2 reizes nedēļā pa 1 nodarbībai, lai saprastu: patīk/nepatīk, sanāk/nesanāk, iekļaujos/neiekļaujos kolektīvā.

Sākot no 2.mācību gada nodarbības ir 3 reizes nedēļā un slodze palielinās saskaņā ar deju skolas programmu: 2.kursā 3 nodarbības nedēļā, 3.kursā 4.nodarbības, 4., 5., 6. kursos 6-7 nodarbības nedēļā. Attiecīgi palielinās arī mācību maksa.
Neatņemama mācību programmas daļa ir piedalīšanās Latvijas un ārzemju pasākumos, sacensībās, koncertos, festivlālos, kas prasa papildus izdevumus par autobusu, dalības maksas, tērpus, kā arī papildus laiku brīvdienās.   Deju skolai ir savi formas tērpi un treniņu tērpi, kas sezonas laikā jāiegādājas katram audzēknim.

Papildus info par nodarbībām Rīgā, zvanot pa tālruni: 26367748 (darba dienās no 14,30-19,30) vai var rakstīt uz [email protected]

Uzņemšanas informācija par nodarbībām Ādažos:

zvanīt trenerītēm pa tālruņiem:
26359991 Liene Bauere, 26514423 Ieva Bauere,
par rēķiniem tālr.: 29258111 Natālija var rakstīt uz [email protected]