Uzņemšana jaunajai sezonai

Visām jaunuzņemtajām grupām nodarbības sāksies jau no 2.septembra.

Visi, kas vēl vēlas iestāties deju skolā, tiem iepriekš jāzvana (t: 26367748), pirms ierašanās uz pirmo nodarbību, lai noskaidrotu par vietu esamību vēlamajā grupā un jāaizpilda pieteikšanās anketa “pieteikties”.

Pieteikties!

Jaunās iesācēju grupas:

• bērniem no 7-9 g.v. grupa “Bē-6”, 2dienās un 4dienās no 14.30-16.00
  • junioriem no 10–12 g.v. grupa  “Jū-6”,  1dienās un 4dienās no 16.30-18.00
  • jauniešiem no 13-18 g.v. grupa “Aj-6” 2dienās un 4dienās no 18.30 – 20.00
  • breaking grupā – visi vecumi, 2dienās un 4dienās no 18.00 – 19.15
  • pirmsskolnieku grupā: Kids 3-6 g.v. 1dienās un 3dienās 18.00-19.00 (nodarbībā iespējams, ka piedalās arī vecāks)
  •  Grupa Adults 30+  trešdienās 19.15-20.15

Visiem, kas pretendē uz grupām ar priekšzināšanām – jāpiedalās testa nodarbībā pie pirmajiem kursiem (iesācējiem), pēc kuras, tad varēs noskaidrot kuram līmenim (kursam) un vecumam ir racionāli pievienoties.

Par testiem, sertifikātiem u.tml.:
Uz deju nodarbībām attiecas tas ko medijos raksta par interešu un profesionālās ievirzes izglītību:
skolas testi ko veic reizi nedēļā būs derīgi arī šajās deju nodarbībās.
Praktiski – nākot iekšā deju skolā bērni uzrāda sertifikātu, kas potējušies vai izslimojuši vai veiktā testa sertifikātu, mēs to noskenējam pirms izsniegt skapīša atslēgas.
Ja vecāki nāk augšā uz deju skolu, tad tieši tāda pati kārtība: noskenējam un ejam tālāk.
Koplietojamās telpās lietojam maskas, bet deju zālēs bez maskām.

Papildus informācija!

Pirmskolas vecuma bērnus pirmo reizi var vest uz sev vēlamo nodarbību, bet OBLIGĀTI 30-40 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai iejustos vidē un pie citiem bērniem. Tie, kas pirmajā reizē atved bērnus vēlāk vai ar nokavēšanos – pirmajā reizē tikai iejūtas vidē, bet nodarbībai netiek pievienoti. (Izpētiet karti, mūs nav viegli atrast, ir autostāvvieta)
Tāpēc vecāki esiet atbildīgi šajā smalkajā-svarīgajā lietā, jo pirmsskolniekiem vajag adaptēties “jaunajā vidē” un tam vajag laiku.

Pirmajā mācību gadā iesācējiem treniņu slodze ir 2 reizes nedēļā pa 1 nodarbībai, lai saprastu: patīk/nepatīk, sanāk/nesanāk, iekļaujos/neiekļaujos kolektīvā.

Sākot no 2.mācību gada nodarbības ir 3 reizes nedēļā un slodze palielinās saskaņā ar deju skolas programmu: 2.kursā 3 nodarbības nedēļā, 3.kursā 4.nodarbības, 4., 5., 6. kursos 6-7 nodarbības nedēļā. Attiecīgi palielinās arī mācību maksa.
Neatņemama mācību programmas daļa ir piedalīšanās Latvijas un ārzemju pasākumos, sacensībās, koncertos, festivlālos, kas prasa papildus izdevumus par autobusu, dalības maksas, tērpus, kā arī papildus laiku brīvdienās.   Deju skolai ir savi formas tērpi un treniņu tērpi, kas sezonas laikā jāiegādājas katram audzēknim.

Papildus info par nodarbībām Rīgā, zvanot pa tālruni:
26367748 (darba dienās no 14,30-19,30) vai var rakstīt uz [email protected]

Atrodamies:
Ūnijas ielā starp Ūnijas 6 un Ūnijas 12a (vannu fabrika) pagalmā pa KRESI
Google map atrašanās norāde: https://goo.gl/maps/v4bMP7CUz1eDNUxVA

Par atvērto durvju dienām 29., 30.augustā:
Testu un sertifikātu uzrādīšanas prasības ir spēkā tikai no 1.septembra!
Līdz ar to ierodoties uz atvērto durvju dienām iekštelpās – vecākiem un bērniem no 12 gadiem jālieto sejas maskas, bet pirmskolas un sākumskolas bērni maskas drīkst nelikt.
Izmēģinājuma deju nodarbībā sejas maskas nav jālieto.

Ja būs labs laiks – uzņemšanu taisīsim ārā pie deju skolas pagalmā, bet uz iekštelpām varēs nākt ekskursijā nelielās cilvēku grupās, lietojot sejas maskas.

Uzņemšana atvērto durvju dienās 29. un 30. augustā no pulksten 15.00 līdz 19.15
1) 15:00-16:30 atvērtās durvis ārā pie dejuskolas pagalmā – varēs visu uzzināt un tikties ar skolotājiem ārā.
2) 17.15 – 18.00 – izmēģināšanas nodarbība iesācējiem, kas vēlas (Bē-6, Jū-6, Aj-6)
3) 17.15 – 18.00neiesācējiem, kas pretendē uz augstāku kursu – obligātā testa nodarbība,
4) Pirmsskolas vecuma bērniem Kids grupā:
18.00 ierašanās + iejušanās deju skolā,
18.30-19.00 – padejošanas iespēja, lai saprastu situāciju.
5) Breika dejotājiem testa nodarbība – 30.augustā 19.15-20.00

Šogad iesācēju grupās bez konkursa mūsdienu – hip-hop deju apmācību programmās varam uzņemt pa 1 grupai katrā vecumā:

Atvērto durvju dienās paredzēts:

1. izmēģināt savus dejošanas spēkus un saprast: kā patīk/sanāk/iekļaujos
  2. nodot pieteikšanās iesniegumus, noslēgt apmācību uzsākšanas līgumus.
  3. saņemt papildus informāciju par mācību programmu, maksāšanas kārtību, nodarbību laikiem, treniņiem nepieciešamām  lietām,
  4. aprunāties ar direktoru, administratori un treneriem, ja vēl nav skaidrs pa stiliem, laikiem, slodzi vai kādi citi interesējoši jautājumi,
  5. uzzināt par attālinātām nodarbībām covid19 apstākļos.

Ienākot deju skolā ievērojam norādes par roku dezinfekciju un sekojiet norādījumiem par to kura grupa kurā zālē pulcējas!

Pieteikties!

Uzņemšanas informācija par nodarbībām Ādažos:

zvanīt trenerītēm pa tālruņiem:
26359991 Liene Bauere, 26514423 Ieva Bauere,
par rēķiniem tālr.: 29258111 Natālija var rakstīt uz [email protected]