fbpx

Vasaras piedzīvojumu nometne ideja 2021

24.07 - 01.08 09:30

piedzīvojumu NOMETNE “ideja – 2021”

31.07.2021.
Nometnes noslēguma dienā 1.augustā: 
Atvadu rituāli pulksten 13.30-14.30 un
Koncerts vecākiem ārā pulksten 14.30 
Tiks nodrošināts arī live video FB kontā: https://www.facebook.com/idejunometne/
Vecāki pēdējā dienā tiek aicināti nenākt iekšā skolā, bet uzturēties skolas teritorijas apkārtnē ievērojot spēkā esošos distancēšanās noteikumus. (labierīcības ir blakus kultūras nama kafejnīcā 100m)

Pēc pulksten 15.30 pēc noslēguma ceremonijas un live video beigām, bērni pa grupām tiks izlaisti no skolas pie vecākiem!

Prognozes par nometni 2022.gadā
datumi 23.jūlijs - 31.jūlijs.
plānojam uzņemt tikai 90 bērnus,
maksa par 9 dienām sākot no 299 eur, ja nebūs vēl kādas mega inflācijas.

23.07.2021.
Testa rezultātus (sertifikātu) izdrukātus ņemam līdzi uz nometni, lai iebraukšanas dienā nav jāmeklē pa epastiem kur ko kas sūtījis, jo organizatori jau tagad - piektdien no rīta brauc iekārtot nometni!
Kā arī oriģinālu parakstīto līgumu un datu apstrādes atļauju ņemam līdzi.
Ar oriģinālo nometnes parakstu jūsu eksemplāru varēs saņemt iebraucot.

04.06.2021. papildināts
Gadījumā, ja pirms nometnes testā dalībniekam uzrādās covid pozitīvs, tad dalībnieks nevar piedalīties nometnē un nometnei būs jāveic naudas atmaksa. Visticamāk tiks ieturēta minimāla organizatoriskā naudiņa par līdz šim jau ieguldīto darbiņu. Bet ceram, ka nebraucēju vietas aizpildīs rindā stāvošie un varēsim atgriezt pilno summu.

03.06.2021.
Jaunais covid19 protokols nosaka dažādus papildus ierobežojumus: 
līdzīgi kā pagājušo gadu bērni varēs atrasties un uzturēties nometnē tikai konkrētās grupas ietvaros (šogad tie būs 20 bērni).
Respektīvi - katra 20 bērnu grupa dzīvosies pa savu "burbuli": savu klasi/sporta zāli/aktu zāli (šoreiz gulēsim arī tur) un kopā tiksies tikai ārā... 
Kas šogad ir jaunums:
1. Bērniem pirms nometnes un nometnes laikā būs jāveic covid tests, bildē vairāk info: 

Screenshot 2021-06-03 at 09.49.12.png

Pirmo testu 48 st. iepriekš organizē paši  vecāki, otro testu nometnes laikā organizēsim mēs.
Tests ir par valsts budžeta līdzekļiem uzrādot noslēgtu nometnes līgumu.
2. Bērniem nometnes laikā būs jālieto maskas, dodoties ārpus sava "burbuļa"

Šogad nometnē uzņemsim 120 bērnus, un šobrīd jau ir izveidojusies rinda - ja esat pārdomājuši par dalību nometnē - dodiet ziņu līdz pirmdienai, 7.jūnijs pl. 12:00 !
SVARĪGI - Tie, kas nav veikuši pirmo iemaksu - to lūdzu izdarīt līdz nedēļas beigām, lai brīvās vietas varam piedāvāt citiem bērniem.

Kas vēl, tie, kas izdomājuši par labu džemperiem un/vai t-krekliem, lūgums aizpildīt šo anketu - https://forms.gle/2vSUu1sVBTCUgVdT6
Pirmo pasūtījumu veiksim nedēļas beigās. 
Ja kāds jautājums - zvaniet Agnesei! :) 

12,50.png


28.05.2021.
Valdība vakar, 27.maijā lēma, ka nometnes drīkstēs notikt.
Pamatā ir zināms, ka nometnē varēs būt vairākas 20 cilvēku grupas;
Būs jāveic covid tests 48 stundas pirms nometnes un 1 reizi nometnes laikā gan bērniem, gan audzinātājiem, un potētie un pārslimojušie varēs testu neveikt. Papildus informācija tiek gaidīta tuvākajā laikā no VISC, kas tagad izstrādā vadlīnijas par detalizētākām prasībām.

Līdz ar to, pieteikšanās anketas uz laiku ir apturētas, lai arī mēs varam saprast CIK bērnu varēs piedalīties nometnē un kā mēs varēsim realizēt šīs topošās prasības. Bet mēs to izdarīsim!
Līdz ar to, ja kāds nav ar mieru taisīt covid testus un ir mainījis domas par nometnes apmeklējumu, tad vajag atsaukt savu dalību nometnē un, ja parādīsies brīvas vietas, tad nometnes pieteikšanās anketa tiks aktivizēta.

26.05.2021.
Rīt, 27.maijā valdība plāno lemt par nometņu rīkošanas noteikumiem.
Labā ziņa, ka nometnes varēs notikt. Jabūt gataviem pielāgoties covid19 protokolam un noteikumiem šovasar.

19.05.2021.
Precizēti nometnes datumi: 24.07.21.-01.08.21.
Gaidām valdības lēmumu par nometņu notikšanas nosacījumiem.
Pieteikto dalībnieku anketas kopija uzreiz nonāk jums atpakaļ, jūsu norādītajā epastā, ja nav, iespējams, meklēt spamā, jo atbild googlanketas forma.
Par tālāko rīcību sekojiet informācijai, kas norādīta zemāk sadaļā:
Pieteikšanās kārtība un nepieciešamie dokumenti

08.04.2021.
Izsludināta pieteikšanās nometnei!
Visi, kas aizsūtījuši pieteikuma anketu, automātiski saņem uz norādīto e-pastu pieteikuma saņemšanas apstiprinājumu ar norādi, ka pieteikuma anketa saņemta un jāsūta e-parakstīts līgums un var maksāt naudiņu.

Pamata informācija par vasaras
piedzīvojumu nometni "ideja-2021 Slampē

Nometnes vērtība ir iespēja bērniem brīvi justies tādiem kādi viņi ir, neliekot tos “stereotipu rāmīšos”, bet veicinot bērnos personības radošo pašizpausmi. Visi nometnes audzinātāji ir pieredzējuši pedagogi un daudzi no tiem - kādreizējie idejas nometņu audzēkņi, kas ir viena no veiksmes atslēgām.
Nometnes filozofija - dodam bērniem "makšķeri", nevis "zivi", lai audzinātāju vadībā risinātu dažādas sadzīviskas lietas un situācijas paši.

 • Rīko: biedrība “Jauniešu centrs i-deja”, E.Veizāns, Agnese un Co
 • Vieta un laiks: Slampe, no 24.jūlija līdz 01.augustam jeb (17.07.-25.07., ja būs jāpārceļ sakarā ar dziesmusvētku mūsdienu deju koncertu).
 • Dzīvošana: Zemgales vidusskola, Skolas iela, Slampes pagasts, Tukuma novads. Googlmap koordinātes: https://goo.gl/maps/i9h2e5db53QTc7zS7
 • Maksa par nometni 259 EUR tiem kas mācās vai pierakstīti Rīgā, pārējiem  279 EUR.  Ģimenēm 5% atlaide.
 • Iemaksa 50% jāveic slēdzot līgumu, pārējā summa jāsamaksā 10 dienas līdz nometnei.
 • Cenā ietilpst: ēdināšana 4 reiz dienā, telpu īre, radošās nodarbības, materiāli, pedagogu apmaksa, piedzīvojumi, autobuss no Rīgas un atpakaļ.
 • Vietu skaits ir ierobežots - 90 dalībnieku, par pieteikumu pārtraukšanu ziņosim vismaz nedēļu pirms slēgšanas, sekojiet līdzi informācijai mājas lapā, neatlieciet uz pēdējo mirkli. Parasti paspēj tie, kas pieteikušies līdz 31.maijam.

Nometni finansiāli atbalsta - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

TEVI SAGAIDA tradicionālā  i-dejas  programma:

 • praktiskās, radošās darbnīcas lieliem un maziem, puikām un meitenēm, kā piemēram: kanvas, ziepes, rotaslietas, lūpukrāsas meitenēm, bet zēniem: krokodila dendija telefons, lietus izsaukšanas koks, fotorāmīši ... u.tml.
 • deju darbnīcas, hip-hop, breakdance, machine dance nodarbības
 • citu netradicionālo mākslu veidi, DJ`ing, MC`ings, pārģērbšanās šovi
 • olu kaujas, ūdens kaujas, netradicionālās sportu spēles, slapjais futbols
 • Nakts trasīte, šausmu trase, sajūtu trase,
 • draudzēšanās ar “Slepenajiem” , Lasvegasas vakars
 • Nometnē NAV televizora un NAV datora!
 • jautrība garantēta! Kas jau ir bijis tas zina, būs SuperMegaVegaExtraUltra lieliski :o)

Visu dienu kārtība ar plašāku un info būs: www.idejunometne.lv un www.dejuskola.lv / nometnes.

Pieteikšanās kārtība un nepieciešamie dokumenti:

 1. jāaizpilda dalībnieka anketa pieteikums, (kamēr šis googldokuments ir atvērts pieteikumiem) un jānospiež "sūtīt"
 2. Jāsagaida apstiprinājums (5 min. laikā; mēdz nokļūt arī spamā), uz norādīto epastu no [email protected] uz ko nevar atbildēt, saziņas epasts: [email protected]
 3. jāiepazīstas ar KĀRTĪBAS RULLI! un ar piesardzības pasākumi nometņu dalībniekiem un organizētājiem - speciālais COVID-19 sanitārais protokols (2.pielikums) Līgumā parakstāt punktu, ka esat iepazinušies un anketā atzīmējat ķeksīti, ka esat iepazinušies!
 4. jāaizpilda, jāparaksta līgums un jāparaksta datu apstrādes atļaujas anketa (3.pielikums) un jānosūta abi dokumenti uz [email protected] ,
 5. jāveic pirmā iemaksa (rekvizīti zemāk),
 6. uz nometni jāņem līdzi ārsta zīme par dalībnieka veselības stāvokli, izsniegta ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes sākuma!
  Ārstniecības persona novērtē, vai Slimību profilakses un kontroles centrs bērnu nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 vai citu infekcijas slimību saslimšanas pazīmes.
 7. jāveic otrā iemaksa ne vēlāk kā 10 dienas līdz nometnes sākumam.
 8. parakstītu līguma otro eksemplāru atdosim nometnes iebraukšanas dienā.
 9. saņemsiet e-pasta atgādinājumu, 10 dienas pirms nometnes sākuma, par ierašanās laiku, ārsta zīmi un jaunākajām aktualitātēm par nometni.

Rekvizīti maksāšanai tikai par vasaras nometnēm:
Biedrība “Jauniešu centrs i-deja”
Reģ.Nr.: 40008067824
Konts: LV76UNLA0050018325887 SEB banka
Mērķī jānorāda bērna vārds uzvārds "par vasaras nometni"
(Rēķinus izrakstam tikai, ja maksā juridiska persona)

Līdzi jāņem: gultas veļa: palags, spilvendrāna, segas pārvalks, (gulēšana uz nometnes "Miege" īstajiem matračiem, būs segas un spilveni), guļam piederumi, tualetes piederumi, dvielis, čības, treniņtērps, peldēšanās apģērbs, vilnas zeķes, apavi: sportam, ārai, telpām; kabatas lukturītis, rakstāmpiederumi, sava (metāla, plastmasas) krūzīte ar uzrakstītu vārdu, kaut ko “slepenajam”. Solīdās drēbes „LasVegasas” vakaram.

Ierašanās nometnē Slampē, Zemgales vidusskolā pie centrālās ieejas ar karogu, ieejas sākot no pulksten 9.30 līdz 11.00 (sastrēgumi, parasti ir ierašanās sākumā un beigās)
1) nododam ārsta zīmi un bērnu
2)
paņemam līguma savu eksemplāru, visi pārējie dokumenti un maksājumi tiek aizsūtīti elektroniski.
3) Vecāki
skolā neienāk!

N.B. !!! Par riska situācijām!
Nometnē katru dienu būs medmāsa, kas pārbaudīs simptomu pazīmes, tāpēc, pat pie parastas saaukstēšanās simptomiem, kas ir līdzīgi covid19 simptomiem nometne informēs vecākus un būs jārisina iespējamība doties uz mājām. (To paredz covid19 sanitārais protokols)
Tāpēc, apspriedām ar nometnes medmāsu Zentu, kas ir mūsu medmāsa, ka lai maksimāli izvairītos no situācijām, kad bērnam ir "rīta" kakla aizsmakums, kas pazūd pēc stundas, hroniskas iesnas vai temperatūra no alerģijas, vai tml, un, lai viņš netiek sūtīts uzreiz uz mājām, tad:
1) vajag lai ģimenes ārsts to apstiprina un ieraksta ārsta zīmē,
2) lai vecāks to ieraksta pieteikuma anketā sadaļā, "kas vēl būtu jāzina nometnes vadītājiem",
3) ja kāds tiek aizsūtīts tomēr mājās ar šīm saaukstēšanās pazīmēm, kas ir līdzīgas covid19 pazīmēm, tad vecāks ved bērnu pie sava ģimenes ārsta uz pārbaudi vai "ātro" apārstēšanos un, ar ģimenes ārsta zīmi, ka var turpināt apmeklēt nometni brauc atpakaļ!

Nometne no savas puses pārkārtos pasākumu aktivitātes, lai bērni var paši patusēt vakaros, nevis pa nakti un veicinās, lai izvairītos no parastās saaukstēšanās:
1) neļaujot staigāt plikām kājām, bet lietojot zeķes vai neslīdošās zeķes,
2) nesēž caurvējos,
3) nedzer aukstu ūdeni,
4) nesēž plānajos šortiņos vai pidžammā uz betona grīdas (jo "man nav auksti")
5) nebļaustās atbalstot savu komandu, lai nav aizsmakusi bals un tml. ierobežojošos un piesardzības pasākumus, lai mazinātu iespējamību, ka parādās saaukstēšanas simptomi.

Nometnes noslēguma dienā:
Atvadu rituāli pulksten 13.30-14.30 un
Koncerts vecākiem izbraukšanas dienā pulksten 14.30 tiks nodrošināts live video versijā FB un IG live kontos!
Vecāki pēdējā dienā tiek aicināti neierasties skolā, bet uzturēteis skolas teritorijas apkārtnē ievērojot spēkā esošos distancēšanās noteikumus.

Pēc pulksten 15.30 pēc noslēguma ceremonijas un live video beigām, bērni pa grupām tiks izlaisti no skolas pie vecākiem!

Dokumentu sūtīšana un papildus info:  e-mail: [email protected]  
Nometnes satura vadītāja – Agnese Pumpure , t:27423454,
Nometnes vadītājs - Edmunds Veizāns , t: 29262327

Nometnes vadītāja Licences Nr. RP000356

0 komentāri

Lasi vēl

Mūs atbalsta