fbpx

Parādu kārtošana no 4. līdz 15.janvārim

Šogad nodarbības atsāksies no 4.janvāra.Par nodarbību laikiem grupas vadītājs informēs grupas čatā. No 4.01.-15.01.2021. būs iespējams nokārtot mācību parādus.Tas jādara…

Šogad nodarbības atsāksies no 4.janvāra.
Par nodarbību laikiem grupas vadītājs informēs grupas čatā.

No 4.01.-15.01.2021. būs iespējams nokārtot mācību parādus.
Tas jādara individuāli, ārpus tekošo nodarbību laika, par papildus maksu.

Parādu kārtošana nav nodarbība, ko vada pasniedzējs, bet nodarbība kurā pasniedzējs pārbauda un izvērtē nokavētā pārbaudījuma darbu (tehniku, kombināciju, video u.tml.)
Ja parādu kārtošanai trūkst zināšanas (daudz kavēts) un to nav iespējams nokārtot uzreiz, tad jāvienojas ar skolotāju par papildus individuālajām nodarbībām šīs mācību vielas apgūšanai. Nepieciešamības gadījumā tiek sastādīts individuāls mācību parādu kārtošanas grafiks un saskaņots ar deju skolas administrāciju un pasniedzējiem.

Vienas nodarbības maksa ir 30.00 EUR - ko maksā viens audzēknis vai tiek sadalīts uz vairākiem, ja šāds parāds vai šādas individuālās nodarbības nepieciešamība ir vairākiem audzēkņiem.
Par šādu iespējamību jārunā audzēkņu un vecāku grupas čatos un par to atbildīgi ir tie, kam šie parādi ir.
Grupas vadītājs var atbalstīt un palīdzēt koordinēt šo darbību, bet iniciatīvai jānāk no tā "kam to vajag".
Izdevumu apmērs, parādu kārtošanas laiks , tēma un parādu kārtotāju skaits jāsaskaņo pirms nodarbības apmeklēšanas ar pasniedzēju un administratori, un tad tiek izrakstīts attiecīgajām personām rēķins, kas jāapmaksā pirms ierašanās uz šo parāda kārtošanu.
Neierašanās gadījumā šī naudiņa netiek pārcelta, bet tiek zaudēta, ja pasniedzējs un administrators tanī laikā ir ieradies uz parādu kārtošanas dienu.
Ērtāk iesakām kārtot parādus līdz 10.janvārim, kamēr nav atsākušās vispār izglītojošās mācības skolās.

0 komentāri
  • Autorizējies lai komentētu

Lasi vēl

Mūs atbalsta