fbpx

Klātienē un attālināti!

Ja kādā no skolām kurā mācās kāds no Veizāna deju skolas audzēkņiem ievieš attālināto mācību režīmu karantīnas dēļ un viņam…

Ja kādā no skolām kurā mācās kāds no Veizāna deju skolas audzēkņiem ievieš attālināto mācību režīmu karantīnas dēļ un viņam jāatrodas pašizolācijā vai audzēknis nevar apmeklēt deju nodarbības citu iemeslu dēļ, tad jau no šodienas 09.10.2020. sākam nodarbību translēšanu arī tiešsaistē.

Veizāna deju skola šobrīd izmanto Webex tiešsaistes platformu, Instagram live platformu, kā arī atsevišķi skolotāji arī Zoom platformu.
Par to informēs katras deju grupas vadītājs un tiešsaistes adresi ieliks WhatsApp grupas čatā.

Par deju skolas audzēkņa atrašanos karantīnā vai par neierašanos nodarbībās citu iemeslu dēļ vecākiem ir jāziņo savam grupas vadītājam e-klase.lv sistēmā, tālāk jau vadītājs apkopo šo informāciju un informē pārējos WhatsApp grupā.

Iekavētās nodarbības var "atstrādāt" pie citiem deju skolotājiem citos nodarbību laikos vai citās tiešsaistes (online) nodarbībās.
Par šo jāsazinās ar deju grupas vadītāju Whats app grupā.

0 komentāri
  • Autorizējies lai komentētu

Lasi vēl

Mūs atbalsta