fbpx

Jaunumi un Rezidance

Šogad beidzot ir uzcelta jaunā deju zālē, kur brīvdienās un vakaros notiks koncertizrādes, dažādas uzstāšanās, ar dejošanu un svinēšanu saistīti…

Šogad beidzot ir uzcelta jaunā deju zālē, kur brīvdienās un vakaros notiks koncertizrādes, dažādas uzstāšanās, ar dejošanu un svinēšanu saistīti pasākumi jebkuriem interesentiem, bet ikdienā tur notiks arī Veizāna deju skolas treniņnodarbības.
Pasākumu vietas nosaukums - Rezidance events place, atrodas Ūnijas ielā 8, korpuss-3, 3.stāvā.
Koncertu skatuve ir 12 x 8 metri (160 m2), ar 5 aizkulisēm, priekšējo, aizmugurējo aizkariem un skatītāju zāli ar 100 skatītāju sēdvietām, kas izvietotas amfiteātrī (ar paaugstinājumu), uz stabiem ir monitori - labākai redzamībai, zāle aprīkota ar skaņas un gaismas tehniku, video projektoru un ekrānu.
Laba vieta arī kāzām, tautas deju mazkoncertiem un deju studiju atskaites koncertiem.

Jaunumu apkopojums:

1. Līdz ar jauno zāli turpmāk būs lielākas iespējas deju skolas audzēkņiem iegūt uzstāšanās pieredzi skatuves apstākļos ar skatītājiem.
Lai pieteiktos jaunās sezonas deju grupām dodies uz sadaļu Uzņemšana 2022./2023.

2. Projekts - "Rezidance Company" - ir deju kompānija, kurā aicināti pilngadīgi profesionāli orientēti dejotāji vecumā no 16 – 30 gadiem, tai skaitā aicināti VDS pilngadīgie absolventi.
Rezidance Company mērķi ir profesionāli un radoši izpausties dejā, pilnveidoties, un pavadīt savu brīvo laiku dejojot dažādās izpausmes formās.
Absolventiem ir vairākas nodarbību maksas samazinājuma iespējas, paredzēts piedalīties repertuāru apgūšanas mēģinājumos, un piedalīšanās brīvā apmeklējuma mēģinājumos formas uzturēšanai pēc izvēles.
Projekta vadītājs - Edmunds Veizāns, vieshoreogrāfi.
Kompānijas nolikums un repertuārs spied šeit:
Pretendentu atlase un kopsapulce plānota klātienē un attālināti:
13.augustā Rezidance Company jaunajā pasākumu hallē "Rezidance", korpusā-3 no pl. 12:00 līdz 13:00
Interesentiem, lai pieteiktos līdz 4.augustam aizpildi Pieteikuma un aptaujas anketu zemāk:

Pieteikties Rezidance Company!


3. Projekts - "Juniors Company" - ir deju kompānija, kurā aicināti junioru vecuma VDS absolventi un profesionāli orientēti dejotāji pusaudžu vecumā no 13 – 16 gadiem.
Juniors Company mērķis ir radoši izpausties dejā, pilnveidoties, un pavadīt savu brīvo laiku dejojot dažādās izpausmes formās.
Absolventiem ir 10-15% nodarbību maksas atlaide un viņi drīkst neapmeklēt "obligātos" treniņus, kā klasika, poppings/lockings. Projekta vadītāja - Baiba Iekļava, vieshoreogrāfi.

Juniors Company pretendentu atlase un kopsapulce plānota klātienē un attālināti:
12. augustā - jaunajā pasākumu hallē "Rezidance", korpusā-3, no pl. 12:00 līdz 13:00
Lai pieteiktos uz " Juniors Company" līdz 4.augustam aizpildi anktetu spiežot zemāk!

Pieteikties Juniors Company!4. Jaunums: Dažādu deju stilu hobija grupaViss iespējams” no 25 gadu vecuma. Dejo savam priekam jebkurā vecumā, baudi mūziku un sevi kustībā - pašapziņai, pašpārliecinātībai, pašizpausmei. Šīs grupas moto ir "viss ir iespējams": augsti papēži, kleitas, jutekliskas dejas, prožektoru gaisma. Nodarbības notiks paralēli ar grupām mini Kids un Kids. Nodarbību autorprogramma: viespasniedzēja Anastasija Jasvina.

5. Dažādu mūsdienu deju stilu hobija grupa "Ah`22" jauniešiem no 13-25 gadiem.
Dejo treniņos savam priekam, kad grib, cik grib, kā grib, nav jāpiedalās pasākumos, nav jākārto ieskaites, nepretendē uz diplomu.

Lai pieteiktos Hobija grupām "Viss iespējams" un "Ah`22" aizpildit anktetu spiežot zemāk pieteikties

Pieteikties!

Lai pieteiktos pārējām jaunās sezonas grupām dodies uz sadaļu Uzņemšana 2022./2023.

0 komentāri

Lasi vēl

Mūs atbalsta