Dziesmu un deju svētku norišu atklāšana. Tiešraide

18.septembrī Tiešraidē pieslēgsimies Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam Rīgā, kur uzstāsies arī Veizāna deju skolas audzēkņi pasākumā “Svētki esam mēs”.
Pieslēgšanās pie tiešraidēm notiks centrālajos Latvijas novados:
Rīgā - Brīvdabas muzejā,
Zemgalē Jelgavā pretī Jelgavas pilij,
Kurzemē Kuldīgā pie Ventas rumbas un
Latgalē Rēzeknē pie koncertzāles “GORS”, jo svētki ir tur, kur esam mēs!

Svarīga informācija dalībniekiem un vecākiem:

BŪTISKI: dalībnieku ierašanās tikai ar derīgu sertifikātu vai negatīvu testu.
Tas pats attiecas uz pavadošām personām – pedagogiem vai tiem, kas palīdz nest instrumentus.
Pēc dalībnieku saraksta - pretim zīmogs uz rokas.
No stāvlaukuma pie Rietumu vārtiem līdz aizskatuvei ir piecu minūšu gājiens.
Ieeja pa Ezera vārtiem. Tur Jūs sagaidīs apsardze.

Dalībnieku uziešana uz skatuves notiek pa vienu pusi, noiešana pa otru.
Dejotāju gadījumā šis process notiek uz vienas skatuves (B-dzeltenās)

Uz vietas viss Jums tiks izstāstīts un parādīts, tamdēļ par to pirms laika satraukties nevajadzētu.
Galvenais lūgums - nomaiņas laiki ir ļoti īsi, tāpēc cenšamies, to darīt maksimāli ātri un pavisam noteikti klusi! (jo filmējam un rādām tiešraidē)

Ja bērnus atved vecāki, tad vecāki pēc bērnu izlaišanas dodas prom vai arī dodas uz stāvvietu pie galvenajiem vārtiem.
Vecāki un līdzjutēji koncertprogrammu var apmeklēt ar zaļo sertifikātu ieejot pa muzeja teritorijas galvenajiem vārtiem. Būs jāiegādājas ieejas biļetes.

Atgādinām, ka pārģērbšanas notiek mājās vai autobusos.
Aizskatuvē kolektīvs ir ieradies un gatavs ne ātrāk kā 20 minūtes pirms sava uzstāšanās laika.
Pēc savas uzstāšanās - aizskatuvē ilgstoši uzturēties nav atļauts.

Mūsu grupas VDS-adulti dejos 16:39 un VDS-Team 16:44 (bet var būt nobīdes, ja kāda grupa neiziet covid protokolu un neuzstājās)

Visu sešu stundu garumā norisināsies tiešraide platformā lsm.lv!
Pieslēgšanās LTV tiešraidei notiks uz neilgu laika periodu ik pa stundai, tāpēc gadījumā, ja kādu kolektīvu neparāda tiešraidē LTV, tad neuztraucaties – Jūs joprojām esat tiešraidē interneta platformā.
Tāpat arī televīzija informēja, ka Brīvdabas muzeja koncerts tiks rādīts atsevišķi LTV vēl pēc tam atkārtojumā, kad visi varēs sevi redzēt arī TV ekrānos atkārtoti.

Dejotājiem līdzi 3 eur organizatoriskā naudiņu,
bet vacāki var pirkt ieejas biļeti un ierasties skatīties.

Par ierašanās laiku vadītājs informēs grupu čatos.