fbpx

Atvērto durvju dienas Sociālajos uzņēmumos, arī pie mums.

15.10 - 17.10 14:30

No 14. līdz 18.oktobrim Labklājības ministrija visā Latvijā izsludina Sociālās uzņēmējdarbības nedēļu, kas tiks atzīmēta ar dažādām aktivitātēm.
Lai ikviens varētu iepazīties un izzināt klātienē, ko piedāvā un kā strādā sociālie uzņēmumi, no 15. līdz 17. oktobrim pirmo reizi šajos uzņēmumos norisināsies Atvērto durvju dienas ar moto “Iepazīsti sociālos uzņēmējus, kuri dara pasauli labāku!”.
Atvērto durvju dienās pie sevis ciemos aicina 10 sociālie uzņēmumi arī Veizāna deju skolā no 14.30 - 19.00 vares nākt uz apskatīties kas, kā notiek un aprunāties ar uzņēmuma vadītāju Edmundu Veizānu par "lietām", kas interesē.

Spied šeit, lai iepazītos ar pilnu informāciju par Sociālās uzņēmējdarbības atvērtajām durvju dienām.

0 komentāri
  • Autorizējies lai komentētu

Lasi vēl

Mūs atbalsta