Ziemas piedzīvojumu nometne ideja 2020 nebūs

Diemžēl, šogad nebūs ziemas nometne!
Krājam pacietību un ceram tikties vasaras nometnē!

Visas "idejas" nometnes parasti ir diennakts, piedzīvojumu un atvērtā tipa jebkuram interesentam, gan nedejotājiem, gan draugiem, radiem, paziņām un arī ārvalstu radu bērniem.
Parasti šajā laikā notiek ziemas nometne, bet šogad būs ziemas piedzīvojumu un dejuskola. Cita forma, cits nosaukums, tās pašas emocijas un piedzīvojumi.

Rīko: Veizāna deju skola
·      Vieta un laiks: Rīgā, Ūnijas ielā 8 k-5, no 26.decembra līdz 30.decembrim.
·      Dzīvošana: Rīgā,  Ūnijas 8 k-5, Veizāna deju skolā.
·      Dalības maksa  150.-EUR, ja piesakās un veic iemaksu līdz 13.decembrim, ja maksā vēlāk, tad maksa 170.-EUR, ģimenēm 5% atlaide.
Iesniedzot pieteikuma anketu jāveic iemaksa 50% apmērā, pārējā summa jāsamaksā līdz 21.decembrim.
Cenā ietilpst: ēdināšana 4 reiz dienā, telpu īre, radošās nodarbības, materiāli, pedagogu apmaksa, piedzīvojumi, ekskursijas, darbnīcas.

Pieteikšanās kārtība:
1.  jāaizpilda dalībnieka anketa – pieteikums,
2. jāiepazīstas ar KĀRTĪBAS RULLI ,
3.  jānoslēdz līgums un jāveic pirmā iemaksa.

Līdzi jāņem: gultas veļa: palags, spilvendrāna, segas pārvalks, gulēšana būs uz normālajiem matračiem, (segas un spilveni būs), guļam piederumi, tualetes piederumi, dvielis, čības, treniņtērps, vilnas zeķes, siltas jakas un bikses, apavi: sportam, telpām, ārā, ja būs sniegs, kabatas lukturītis, rakstāmpiederumi, personīgā dakšiņa, karotīte, krūzīte, bļodiņa – vislabāk metāla vai plastmasas.

Ierašanās: pulksten 11.00 Ūnijas ielā 8 k-5.
Atvadu rituāli: no pulksten 14.00-15.00
Vecāki, kas brauc pakaļ bērniem, var izbraukt TIKAI pēc atvadu rituāliem – 15.00 !!!

TEVI SAGAIDA NEtradicionālā  i-dejas  programma:
·         Praktiskās, radošās darbnīcas kā piemēram: kreklu dekori, sveču liešana, krūžu apdruka u.c.
·         Deju darbnīcas
·         Beibleidu sacensības
·         VEF “izrādies redzēts”
·         Nakts trase
·         Origami no materiāla
·         Ripslingera kliedzienu sviesta bukstiņš
·         Pieklājīgais City vakars
·         Sarunas par dzīvi
·         Vakara šovi ar dažādiem viesiem
·         Zalibambas guru slams
·         Šausmīgā trase Psaiho.lv stilā
·         Labās dejas un citas kreisās spēles
·         Tuc tuciņš ar dūmiem un skaļo mūziku
·         supermegavegaextra ultra - kaut kas vēl !?!
·         jautrība garantēta! Kas jau ir bijis „idejās” tas zina, būs SuperMegaVegaExtraUltra lieliski :o)
-       Programmā iespējamas izmaiņas, jo Agnese parasti izdomā viskautko kreisu!
-       Aktivitātes, kuras neiespēsim realizēt 5 dienās un 4 naktīs, pārcelsim uz vasaras nometni Slampē!

Pieteikumi un papildus info:  e-mail:  [email protected] , Agnese Pumpure t:27423454

līgumi, anketas, maksājumi administratorei  t: 26367748,  Edmunds Veizāns - vadītājs.

Maksāt par ziemas dejuskolu: "Veizāna deju skola",
Reģ.Nr.: 40103985955 , LV54UNLA0050023948694 ,
dokumentus pie administratores
Nemaksāt uz biedrības "i-deja" konta kā vasarā!!!

Nometnes vadītāja Licences Nr. RP 000356