Uzņemšana un pieteikšanās

Jaunās 2019./2020. m.g. sezonas uzņemšana Rīgā notika  29. un 30. augustā , bet pieteikties var vēl septembrī, kamēr ir brīvas vietiņas

Visām uzņemtajām grupām nodarbības jau sākas no 3.septembra.
Pirmajā skolas dienā – otrajā septembrī – nedejojam! Tiekamies ar draugiem skolās.

Visi kas vēl vēlas pievienoties, jāierodas uz sev vēlamo nodarbību, ņemot līdzi treniņtērpu, pirms tam aizpildot pieteikuma anketu zemāk spiežot pogu “pieteikties”

Pieteikties!

Pirmskolas vecuma bērniem ierasties uz sev vēlamo nodarbību OBLIGĀTI 30-40 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai iejustos vidē un pie citiem bērniem. Tie, kas atved bērnus vēlāk – pirmajā reizē tikai iejūtas vidē.
Tāpēc vecāki esiet atbildīgi šajā smalkajā-svarīgajā lietā, jo pirmsskolniekiem vajag adaptēties “jaunajā vidē” un tam vajag laiku.

Šogad iesācēju grupās bez konkursa mūsdienu deju apmācībai varējām uzņemt pa 1 grupai katrā vecumā:

• bērniem no 7.-9.g.v. grupa “Bē-4”, 2dienās un 4dienās no 15.00-16.30
  • junioriem no 10 – 12.g.v. grupa  “Jū-4” ,  2dienās un 4dienās no 16.45-18.15
  • jauniešiem no 13.-17.g.v. grupa “Aj-4” 2dienās un 4dienās no 18.30 – 20.00
  • breaking grupā – visi vecumi, 2dienās un 4dienās no 18.30 – 19,45
  •  pirmsskolnieku grupā: Mini Kids 3-6 g.v. 1dienas un 3dienās 18.00-18.45 (nodarbībā iespējams, ka piedalās arī vecāks)
  •  No otrā pusgada lielākie pāriet uz grupu Kids-2 , otrdienās un 4dienās 17.30-18.15
  • Grupa Adults 30+  1dienas un/vai 3dienas 19.00-20.00

Ar priekšzināšanām varam uzņemt:

• bērnu vecuma grupās: 2.,3.,4. kursā;
  • junioru grupās: 2.,3.,4.,5.kursā,
  • jauniešiem 2.,3.,4. un 5.kursā.
  • profesionālā kursā tikai pēc 12.klases

Visi kas pretendē uz grupām ar priekšzināšanām – jāpiedalās testa nodarbībā, pēc kuras, tad varēs noskaidrot kuram līmenim (kursam) un vecumam ir racionāli pievienoties.
Tiem kam ir priekšzināšanas pieteikuma anketā jānorāda dejošanas pieredze, studija kur dejots, cik ilgi, kādos deju stilos.
Uz nodarbību jāierodas treniņtērpā.

Pieteikties!

Visu septembri vēl notiek atvērto durvju dienas! kamēr vēl ir brīvas vietas konkrētajās grupās.
Atvērto durvju dienās paredzēts:

1. izmēģināt savus dejošanas spēkus un saprast: kā patīk/sanāk/iekļaujos
  2. pieņemt pieteikšanās iesniegumus, noslēgt apmācību uzsākšanas līgumus.
  3. saņemt papildus informāciju par mācību programmu, maksāšanas kārtību, nodarbību laikiem, treniņiem nepieciešamām  lietām,
  4. aprunāties ar direktoru, administratori un treneriem, ja vēl nav skaidrs pa stiliem, laikiem, slodzi vai kādi citi interesējoši jautājumi.

Pirmajā mācību gadā treniņu slodze ir 2 reizes nedēļā pa 1 nodarbībai, lai saprastu: patīk/nepatīk, sanāk/nesanāk, iekļaujos/neiekļaujos kolektīvā.

Sākot no 2.mācību gada nodarbības ir 3 reizes nedēļā un slodze palielinās saskaņā ar deju skolas programmu: 2.kursā 3 nodarbības nedēļā, 3.kursā 4.nodarbības, 4., 5., 6. kursos 6-7 nodarbības nedēļā. Attiecīgi palielinās arī mācību maksa.
Neatņemama mācību programmas daļa ir piedalīšanās Latvijas un ārzemju pasākumos, sacensībās, koncertos, festivlālos, kas prasa papildus izdevumus par autobusu, dalības maksas, tērpus, kā arī papildus laiku brīvdienās.   Deju skolai ir savi formas tērpi un treniņu tērpi, kas sezonas laikā jāiegādājas katram audzēknim.

Papildus info par nodarbībām Rīgā, zvanot pa tālruni: 26367748 (darba dienās no 14,30-19,30) vai var rakstīt uz info@dejuskola.lv

Uzņemšanas informācija par nodarbībām Ādažos:

Pirmā tikšanās jaunajiem dejotājiem “Pasaku valstībā” Gaujas ielā 2B, Ādažos 3.septembrī plkst. 18:30 , bez treniņtērpiem.

Papildus info par nodarbībām Ādažos, zvanīt trenerītēm pa tālruņiem:
26359991 Liene Bauere, 26514423 Ieva Bauere,
par rēķiniem tālr.: 29258111 Natālija var rakstīt uz Twinhiphopcrew@gmail.com